PS4 Tamir Fiyatları

PS4 Tamir Fiyatları

PS 4 Tamir Fiyatları


Sony firmasının playstation4 konsol oyun cihazını 2013 yılında piyasaya çıkarttığından bu yana PS oyun hastalığı daha da arttı. Cihazın kullanımının artması, cihazla geçirilen zamanda da artış oldu. PS cihazının uzun süreli çalışması, her ne kadar Sony’nin en son çıkartmış olduğu bir teknolojik ürün olsa da zamanla içerdiği parçalarda aşınma, yıpranma, deforme olma dolayısıyla arızalanmalar Aolabilmektedir.


Çok çeşitli arıza durumuyla karşı karşıya kaldığında cihaz sahibi vakit kaybetmeden ilk fırsatta cihazının gerekli bakımları, varsa arızasının giderilmesi için cihazını teknik servise götürmelidir. PS 4 cihazının işlemleri öncesinde PS 4 Tamir Fiyatları listesi bulunmakla birlikte; arızanın kaynağını görmeden “Cihazım kaça mal olur?” gibi soru soran müşterilerimize verdiğimiz cevap şudur: İlkin arızanın kaynağını tespit etmemiz gerekir. Arızanın kaynağını bilmeden ve görmeden bir fiyat söylemek, ezbere konuşmaktan başka bir şeye yaramaz. Listedeki fiyatlar, normal fiyatlar olmakla birlikte İstanbul Konsol firması olarak sizlere en uygun fiyatlarımızı sunmaktayız. Amacımız, %100 iş garantisi ile birlikte en uygun fiyatlarla müşterinin memnuniyetini kazanmak.


PS 4 Tamirinde Yetkili Teknik Servisin Önemi
PS 4 tamirinde, diğer elektronik cihazlarda olduğu gibi yetkili servislere gitmek önemlidir. Çünkü teknolojik bakımdan en ufak bir hata durumunda içinden çıkılamaz bir hata ve daha büyük arızalara meydan verebilir, normalinden daha büyük masraflar açabilir. Ve böylece cihazın sahibi mağdur olur. Böylesine bir tablo ile karşılaşmamak için cihazınızın her bir işlemi için yetkili servisle irtibata geçin.
Playstation teknik servis iş fiyat listesi bulunmakla birlikte, PS 4 Tamir Fiyatları listesinin, bizi pek bağlayıcı tarafı yoktur. Zira biz; öncelikle arızanın kaynağını tespit ediyoruz. Son teknolojik aletleri kullanarak bakım ve onarım faaliyetlerimizi gerçekleştirdiğimizden ve piyasadaki mevcut teknik servislerden en uygun fiyatı müşterimize yansıtıyoruz.


İş akış prensibimizde ise şu yolu izlemekteyiz:


• Türkiye’nin neresinde olursanız olun, PS 4 cihazınızı anlaşmalı olduğumuz yurt içi kargo ile bize ücretsiz olarak gönderiyorsunuz.
• Cihazınızın anlık durumunu web sitemizden takip edebiliyorsunuz.
• Cihazınızın genel bakımları yapılarak arızanın kaynağı tespit ediliyor.
• Onarım maliyetini size bildiriyoruz. Siz maliyeti kabul edip, ücretini havale ettiğinizde onarım işlemlerine başlıyoruz.
• Onarım işlemlerinden sonra kontrollerini sağladıktan sonra garantili bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.