PS4 Lens Değişimi

PS4 Lens Değişimi

PS 4 Lens Değişimi


Playstation konsol cihazlarının en son versiyonu olan PS 4, piyasaya çıkalı 5 yıl gibi bir zaman geçmiş olmasına rağmen en çok tercih edilen oyunların başında gelmektedir. Hemen hemen her elektronik cihazın parçalarında olduğu gibi PS 4’ün parçalarında da zamanla arızalanmalar olabilmekte, hatta değişimler gerekebilmektedir. PS 4 konsol cihazlarında görülen sorunlardan birisi de, cihazların CD leri lens dediğimiz göz yardımıyla yeterince okuyamaması sonrasında ekrana düşen görüntünün donuklaşması, duraklamasıdır. Bu tamamen, cihazın kullanım zamanı ile ilgilidir. Eğer cihazınızı kullanmaya başladığınızdan beri gerekli bakımlarının yapılması için götürmediyseniz bu tip problemlerle karşılaşmanız gayet doğaldır. Dolayısıyla bu tür cihazlardan her zaman istenilen performans alınabilmesi için belirli zaman aralıklarıyla, cihazların bakımlarının yaptırılması için teknik servislere müracaat etmek gerekmektedir. Zira lens değişimi tamamen teknik servis gerektiren bir durum olması nedeniyle PS 4 Lens Değişimi ve gerek PS 3 gerekse PS 4 cihazlarının diğer arıza çeşitlerinin onarılması konusunda İstanbul Kadıköy’de bulunan adresimizdeki alanında uzman teknik personelimizden gerekli bütün hizmetleri garantili bir şekilde almanız için sizleri firmamıza bekliyoruz.


PS 4 Lensi Nedir? İşlevi Nedir?
PS 4 konsol oyunlarının çalışabilmesi; oyunları okuyarak işlemciye aktarır ve cihazın bağlı bulunduğu televizyona görüntü gitmesine yardımcı olur. Dolayısıyla lenslerin, görevini yapamaması, oyunların yeteri kadar okunamamasına, dolayısıyla ekrana görüntü gelmemesine neden olduğundan dolayı lens, PS 4 için çok önemli bir parçadır.


PS 4 lensinin işlevi, oyunu okuyarak işlemciye aktarmasıdır. Zaman içinde lens, işlevini yitirmeye başlayarak oyunun yavaş okumaya, gereksiz bekletmelere oyun içerisinde donmalara sebebiyet verir. Bunun gibi durumlarla karşılaştığınızda PS 4 Lens Değişimi içinyetkili servise müracaat etmeniz gerekmektedir. Firmamızın uzman personeli, cihazınızın lensini itina ile değiştirerek gerekli kontrolleri yapar ve %100 garantili bir şekilde sizlere teslim eder. Cihazlarınız her türlü arızasının bakım ve onarım aşamasında internet sitemizden en be an takip edebilirsiniz. Eğer İstanbul içinde iseniz bakım ve onarım için cihazlarınızı elden bırakabilirsiniz, İstanbul dışında bulunuyorsanız, cihazlarınızı anlaşmalı olduğumuz yurt içi kargo firması ile ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz.