PS4 İşlemci Değişimi

PS4 İşlemci Değişimi

PS 4 İşlemci Değişimi


Playstation cihazlarının şu ana kadar sonuncusu olan PS 4, teknoloji harikası olan konsol oyun cihazı olmasına rağmen belirli bir zaman sonra arızalanabilmektedir. Arızanın türüne göre de masrafın boyutu meydana çıkmaktadır. Her ne kadar konsol cihazlarının bütün parçaları önemli olsa da en önemli parçası CPU, yani işlemcisidir. Çünkü bütün işlemleri yürüten, sistem içindeki dağıtımını yapan parçadır. Bir nevi beyin görevi görür, denebilir. Böyle bir parçanın arızalanıp değişiminin gerektiği hallerde yetkili teknik servise cihazınızı getirmelisiniz. İstanbul Konsol firması olarak alanında uzman, bilgi, birikim ve deneyim sahibi teknik personelimiz ile hizmet vermekteyiz. PS 4 İşlemci Değişimi ve PS 4’ünüzün başka herhangi bir arızası olduğunda; en son teknolojik aletlerle onarım hizmetlerini yerine getirmekte olup, bu onarım ya da parça değişimini en uygun fiyatla ve %100 iş garantili bir şekilde yapmaktayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, yurt içi kargo ile anlaşmamız olması nedeniyle ücretsiz olarak cihazınızın gönderimini sağlayabilirsiniz.


Yetkili Teknik Servisin Önemi


Arızalanan cihazınızı yetkili teknik serviste yaptırmanın size çok büyük artıları olmaktadır. Şöyle ki:
• Öncelikle cihazınız, emin, güvenilir ellerdedir.
• Teknolojinin bütün imkânlarından yararlanarak, büyük bir özverili ve titiz onarım ve diğer hizmetler yapılmaktadır.
• Parça değişimi olacaksa cihazınızda, bu parça kesinlikle orijinal parça olur. Alelade ya da yan sanayi olarak tanımlayabileceğimiz yedek parçalar asla kullanılmaz.
• Cihazınızın öncelikle kasa içi temizliği güzelce yapılır ve arızanın kaynağı tespit edilerek, gerekli onarım hizmetleri yapılır.
• Cihazınızın tamiratı bittiğinde, bütün test ve kontrollerden geçirilerek cihazınız, size ulaştırmak üzere anlaşmalı olduğumuz yurt içi kargo firmasına teslim edilir.
• Teknik servis personelinin yapmış olduğu cihazınız ile ilgili bütün çalışmalar, %100 garanti altındadır.
Yetkili olmayan servisler, yukarıdaki hususlara hiç dikkat etmeden direk olarak parça değişimine giderler. Monte ettikleri parçanın, cihazın işlevlerini yerine getirip getirmeyeceği riskini sürekli taşırlar. Biz, firma olarak PS 4 İşlemci Değişimi ve diğer bütün PS 4 arızaları, bakımları, oyu yüklemeleri alanında Kadıköy’deki firmamız teknik personeli çalışmalarını garantili bir şekilde yapmaktadırlar.