PS4 HDMI Soket Değişimi

PS4 HDMI Soket Değişimi

PS 4 HDMI Soket Değişimi


Günün yorgunluğunu ve eğlenceli vakit geçirmek isteyenlerin ilk tercihlerinden olan Playstatıon4 konsol cihazları, görüntüyü net bir şekilde ekrana yansıtmaktadır. Eğer görüntüde renk karışması, bulanıklaşma, görüntü donması gibi bir takım sorunlar meydana çıktığında ilkin yapmak gereken, HDMI soket girişini kontrol etmek olmalıdır. Bir takım nedenlerle görüntünün bozulması, HDMI soket girişiyle alakalı olduğundan; cihazı sürekli tak-çıkar yaparak zamanla soket girişi deforme olmuş olabilir veya fiziki darbe de görmüş olabilir. Sonuçta elektronik bir cihaz olduğundan dolayı çarpma, düşürme gibi etkenlerle oluşan darbe neticesinde HDMI soketinin içerisinde yer alan ince kablolarda kopmalar da olabilmesi nedeniyle TV ye görüntü gelmemesi gibi bir durumla karşılaşıldığında PS 4 HDMI Soket Değişimi için teknik servise başvurulmalıdır.
HDMI Soket Arızasında Ne Yapılmalıdır


PS 4 konsol cihazında HDMI soket arızası ile karşılaşıldığında arızanın giderilmesi için tek şartın, yenisi ile değiştirmek olduğunu ifade etmemiz gerekir. Playstatıon4 konsol cihazı ile TV arasında bağlantı kopukluğu nedeniyle görüntü alışverişinin olmaması gibi bir durumda, soket içindeki kablolar tahribat gördüğünden dolayı mevcut HDMI soketinin, yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Cihazınızın ilk günkü gibi görüntü sağlaması için piyasada bulunan yan sanayi ürünlerini tercih etmemenizi öneriyoruz. PS 4 HDMI Soket ve playstationların diğer parçalarının yan sanayi ürünlerinin olması ve bazı servislerin bu yan sanayi ürünlerinin çaktırmadan kullanılmasından dolayı gideceğiniz servisin güvenilir, kaliteli ve alanında uzman olması gerekmektedir. Biz İstanbul Konsol firması olarak İstanbul Kadıköy’deki adresimizde PS 3 ve PS 4 konsol cihazlarının her türlü bakım ve onarımını %100 garantili bir şekilde yapıyoruz.


Teknik servis olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımızdan ve yaptığımız işin arkasında olmamızı, bakım ve onarım çalışmalarımızı yaparken kullanmış olduğumuz teknik son teknolojik aletlerle sağlam bir şekilde yapmaktayız ve gerekli onarım çalışmalarımızdan sonra kontrolleri yapıyoruz. İstanbul içi ve dışı, bütün Türkiye’ye hizmet veriyoruz. Türkiye’nin her bir yerinden PS 3 ve PS 4 konsol cihazlarınızı anlaşmalı olduğumuz yurt içi kargo firması ile ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz.