PS3 Wireless Tamiri

PS3 Wireless Tamiri

PS 3 Wireless Tamiri


Playstation 3 wireless arızası, PS 3 oyun konsollarının kasalarından kaynaklanan bir arıza durumudur. Kalın kasa, ince kasa ve daha ince kasa modellerinde cihazınızın entegre halinde bulunan alıcısı ile WIFI arasında bağlantı kurulamaması durumunda meydana gelen arızadır.
Cihaz kullanıcılarının, konsolun içeriğinde yer alan oyunların mevcut sürümün üstünde yeni bir sürüm veya güncelleme çıktığında güncellemeleri yaptıklarında veya hard disk değişimi gerekli görüldüğü bir durum karşısında Wireless arızası oluşmaktadır. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldıklarında PS 3 Wireless Tamiri ve diğer bakım ve onarım hizmetleri için siz değerli müşterilerimizi İstanbul Kadıköy’de bulunan firmamıza bekliyoruz. İstanbul dışından olan playstation kullanıcıları ise anlaşmalı olduğumuz yurt içi kargo aracılığı ile ücretsiz bir şekilde cihazlarını bize gönderebilme imkânına sahiptirler.

PS 3 Wireless Arıza Sebepleri


• Yeni bir sürüm çıktığında güncelleme esnasında cihazın WIFI bağlantısını kuramaması,
• WIFI veri sağlayıcısının içeriğinin nemlenmesi,
• Herhangi bir sebebe bağlı olarak WIFI modeminin darbeye maruz kalması,
• Elektriksel olarak yüksek gerilime maruz kalması vb. gibi durumlarda Wireless arızası ortaya çıkabilir.

PS 3 Wireless Arızası Tamir Süreci


Cihazınızın Wireless arızası, iletken lehim toplarının iletkenliğini yitirmesiyle alakalı olduğundan dolayı, entegre olması nedeniyle bu arıza, mutlak surette alanında uzman teknik servislerce onarılabilir. Dolayısıyla PS 3 Wireless Tamiri konusunda firmamız bünyesinde bulunan teknik personelimiz, hassas bir çalışma yaparak öncelikle arızanın kaynaklandığı noktayı tespit ederek soruna kalıcı çözümler getirmektedir. Her ne kadar wireless arızası sadece chip setten kaynaklanmasa da çoğunlukla görülen bir arıza tipi olduğundan uzman teknik ekibimiz, sorunun kaynağını tespit ettikten sonra titiz bir çalışma ile entegre sökülerek yenisiyle değiştirilmekte ve çip set altındaki problemeler de setin ayakları sökülüp yeniden yapılarak sağlamlaştırılmaktadır. Kadıköy’de bulunan İstanbul Konsol firmamız, bünyesinde bulundurduğu uzman teknik ekip sayesinde gerek PS 3 Wireless Tamiri, gerekse de PS 3 ya da PS 4 konsol cihazlarınızın her türlü arızasında ve bakım hizmetlerimiz esnasında cihazınızın bakımının yada onarımının hangi aşamada olduğunu sizlere anında bildiriyoruz, yapmış olduğumuz çalışmalardan sonra da gerekli kontrolleri sağlayıp sağlamlık raporu ile beraber ilk günkü gibi cihazınızı size teslim ediyoruz.