PS3 USB Tamiri

PS3 USB Tamiri

PS 3 USB Tamiri


Bilgisayar, PS gibi cihazlarından karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de USB problemidir.USB ucu bulunan harici disk, flash bellek, mause, klavye, web kamera gibi daha bir çok sayabileceğimiz parçada “USB aygıtı tanınmadı” problemi ile karşı karşıya kaldığımız zamanlar olmuştur. Böyle bir durumda gerek USB ucşu aygıtınız, gerek aygıtınızın USB ucu veya USB’yi taktığınız yuvada arıza oluşmuş olabilir. Böyle bir durumda eğer USB cihazla ilgili olarak, ister takılı aygıtları kaldırma, isterseniz programını kurma yoluna gidin, bir işe yaramayacaktır; çünkü cihazının USB yuvası çalışmıyordur. Playstation 3 cihazınızda bu tip bir sorunla karşılaştığınızda; PS 3 USB Tamiri için İstanbul Kadıköy’de faaliyet gösteren İstanbul Konsol firmamıza gelerek veya İstanbul dışından ikamet eden müşterilerimiz ise yurt kargo ile anlaşmamız olduğundan cihazlarınızı ücretsiz gönderebilirsiniz. PS 3 ve PS 4 konsol cihazları alanında uzman teknik ekibimiz arızanın tespitini yaparak gerekli onarımı yapıp kontrollerini sağlayarak garantili bir şekilde cihazınızı teslim etmektedir.

USB Arıza Kaynakları


PS 3 cihazınızın USB giriş yuvasına USB uçlu parçayı taktığınızda veri alamıyorsanız, başka bir USB takın. Eğer yine de veri alamıyorsanız; problemin USB yuvasından olduğu anlaşılır. Bu problemin üç ana kaynağı olabilir:
• Ya darbeye bağlı olarak USB girişi zarar gördü, o yüzden çalışmıyor,
• Ya zamanla USB tak çıkar yaparak USB yuvası deforme oldu, boşluk oluşuyor, o yüzden çalışmıyor,
• Veya cihazınızın USB yuvasına sıvı teması.


Bu şekilde durumlarla karşılaştığınızda cihazınızın USB girişi çalışmaz ve PS 3 cihazınızı teknik servise götürmeniz gerekmektedir. Firmamızda teknik ekibimiz, öncelikle en son teknolojik bakım onarım gereçleri ile arızanın kaynağını tespit eder, hizmet bedelini belirler. Bu hizmet bedelini yatırdığınızda servis personelimiz, arızanın onarım işlerine başlar. Cihazınızı teslim aldığımız andan itibaren size vermiş olduğumuz servis numarası üzerinden, cihazınızın onarımının hangi aşamada olduğunu www.playstationtamiri.com adlı internet adresimizden an be an takip edebilirsiniz. Arıza onarım işlemi bittikten sonra gerekli genel test ve kontrolleri sağlanarak cihazınızın size teslimini gerçekleştiriyoruz. Firma olarak PS 3 ve PS 4 konsol cihazlarınızın her türlü bakım ve onarım faaliyetlerinizi %100 garantili olarak yapmaktayız.