PS3 Tamiri

PS3 Tamiri

PS 3 Tamiri


Teknolojik gelişmelerin baş döndürücü bir hızla büyüdüğü çağımızda ve teknolojik gelişmelerin hayatımızın her bir anından kullanmaktayız. Günün yorgunluğunu üstümüzden atmak, bir nebze olsun rahatlamak için kişiden kişiye değişen aktiviteler yaparız. Bunlardan bir tanesi de çocuğundan gencine, gencinden orta yaşlısına kadar hemen herkes, hayatında en az bir kez dahi olsa oynamış olduğu bilgisayar oyunlarıdır. Bu oyunlardan günümüzde ise en çok rağbet görenlerinden bir tanesi playstation 3 konsol oyunlarıdır.


PS 3 konsol oyunu içerisinde birçok kategoride oyun bulunduran ve elektronik ve programlanabilen bir cihaz olması nedeniyle zamanla arıza yapabilmektedir. Bu arızaları da kendi başımıza gideremeyeceğiniz için bir teknik servise ihtiyaç duyarsınız. PS 3 tamiri olarak Kadıköy’de bulunan İstanbul Konsol firmamızın teknik servis bölümünde, uzman teknik personelimizin titiz çalışmaları ile yapılır.


PS 3 Arızaları ve Firmamızda Yaptığımız Çalışmalar
PS 3 cihazları elektronik bir cihaz olması nedeniyle zamanla bir takım arızalar göstermektedir. Bu arızaları bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:
• Ekrana Görüntü gelmemesi: Belki de en sık karşılaşılan bir arıza çeşididir. Genellikle bağlantı noktaları gibi bir arıza olarak görünse de, belki de sebebinin daha değişik bir nedene dayandığı görülmektedir. Tabi, böyle bir durumla karşılaştığınızda, mutlaka cihazının dilinden anlayan, kurumsal bir kimliği olan, cihazınızın serviste olduğu her bir an servis yetkilileri size bilgi vermelidirler. PS 3 Tamiri olarak Kadıköy’de sizlere hizmet vermekteyiz.
• PS 3 cihazınızın kırılması: Düşme, çarpma vb. etkenlere bağlı olarak gerek konsolun kendisi gerekse de oyun kolları kırılabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda ücreti mukabilinde cihazın kırılan parçası, bire bir orijinali ile garantili olarak değiştirilir. Ayrıca istemeniz dâhilinde cihazınızın genel bakımları da firmamızda yine garantili olarak yapılmakta olup, garanti süresi içerisinde cihazınız tekrar arızalanırsa bu sefer, firmamız siz ücretsiz tamir imkânı tanımaktadır. Zira firma olarak müşteri memnuniyeti bizim temel ilkemiz olduğu için, müşterinin bizden ne gibi taleplerde bulunacağını önceden bildiğimizden dolayı siz söylemeden isteklerinizi yapmakta, cihazınızın tamiri sonrasında sizlere teslimatı yapmazdan önce gerekli olan bütün test ve kontrolleri yapıyoruz.

İstanbul Konsol Playstation Tamir ve Servisi