PS3 Tamir Fiyatları

PS3 Tamir Fiyatları

PS 3 Tamir Fiyatları


İnsan hayatının son yıllarda ayrılamaz birer parçası olan elektronik cihazlarda olduğu gibi özellikle genç neslin ellinden düşürmediği, hatta boş vakitlerinin çoğunda elinden düşürmediği playstation3 cihazları, zamanla kullanıma bağlı olarak işlevlerinde yavaşlama, performansında düşme, belirli zamanlarda arızalanabilmektedir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda cihazlarınızın bakım, onarım hizmetleri karşılığında Playstation 3 Tamir Fiyatları, yapılacak olan işin çeşidine göre farklılık göstermektedir. İstanbul Konsol firması olarak, Kadıköy’deki adresimizde uzman teknik personelimizin titiz çalışmalarının karşılığını, müşteri memnuniyetini esas aldığımızdan dolayı müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Aynı işi yapan diğer firmalara göre daha ekonomik fiyatlarımızla İstanbul dâhil, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, yurt içi kargo firmasıyla anlaşmamız olması nedeniyle hiçbir şekilde gönderim ücreti ödemiyorsunuz.


Cihazınızda yapmış olduğumuz çalışmalar %100 garantili olduğundan dolayı onardığımız cihazın arkasında da duruyoruz. Şöyle ki; yapmış olduğumuz onarım noktasından cihazınız tekrar arıza verirse, yapacak olduğumuz işlemlerden hiçbir ücret talep etmiyoruz.


PS 3 Cihazlarınızı Teknik Servise Götürmenizin Önemi
Kimi teknik servisler yaptıkları tamirat işlerinin arkasında durmadıkları gibi ikinci kez aynı servise gittiğinizde de sizden para talep etmektedirler. Bu tip durumlarla karşılaşıp mağduriyet yaşamamak için servise gitmezden önce servis hakkında iyice bir araştırma yapmanızı öneriyoruz.


Bir başka önerimiz de bazı tamiratların, kişilerin kendilerince yapılmak istenmesi. Bu yönteme cihaz sahipleri olarak asla başvurmayın. Zira tamir edeyim, derken daha fazla bozulmaya sebebiyet verebileceğinizden ötürü daha büyük masraflarla karşı karşıya kalabilme ihtimaliniz yüksektir. Ayrıca cihazınızın orijinalliği kaybolacağı gibi, cihazınız, garanti kapsamından da çıkacaktır.


PS 3 cihazlarının en sık karşılaşılan arıza durumu kırmızı ışık arızası olduğundan kesinlikle ihmal etmememiz gereken bir durumdur. Zira kırmızı ışığın yanması demek; cihazın içerisinde ana kart üzerinden yer alan işlemcinin, fanın yeteri kadar soğutmamasından kaynaklanarak aşırı ısınması, cihazın randımanlı çalışmaması ve vakit geçirmeden cihazınızı teknik servise götürmeniz demektir. Playstatıon3 cihazınızda oluşan her arızanın giderilmesi sonrasında PS 3 Tamir Fiyatları olarak müşterimize en uygun fiyatları sunuyoruz. Ayrıca yapmış olduğumuz çalışmalar tamamen teknik ekibimiz tarafından son teknolojik aletler kullanılarak %100 garantili olarak cihazınızın bütün kontrolleri yapılarak sizlere teslim edilmektedir.