PS3 HDMI Soket Değişimi

PS3 HDMI Soket Değişimi

PS 3 HDMI Soket Değişimi


HDMI soketi, TV’ye bağlanan cihazların, ekrana HD kalitesinde görüntü vermesine yarayan bir parçadır ki, bu parçaya soket denmektedir. Soket, çeşitli nedenlerle arızalanabilmekte ve görüntü kalitesi düşmekten olduğundan ister oyun oynarken, ister başka bir şey yaparken ücretli bir kanalı izlerken zevk alamaz duruma gelirsiniz. Dolayısıyla PS 3 cihazlarının HDMI soketlerinde arıza oluştuğunda görüntü ile ilgili problemler başlar ve oyun oynayan kişi zevk alamaz, soketin arkasında bulunan kabloların hassas olması ve aniden kopmalar meydana gelebilmesi ya da soket kutusu TV arasındaki bağlantı yapılırken dikkatsizce davranılması, bu tip sorunlarla karşı karşıya kalmaya neden olur. Dolayısıyla soketin tamiri olmaz ise PS 3 HDMI Soket Değişimi ile arıza giderilmektedir.
Soket Değişiminde Orijinal Parça Kullanılmasının Gerekliliği
Herhangi bir cihaz ya da PS 3 konsol cihazı ile uyumlu olmayan HDMI soketi görüntü kalitesini doğrudan etkilediğinden, cihazınızda yan sanayi yedek parça kullanmamanız gerekmektedir. Elektronik ürünlerin genelinde olduğu gibi PS 3 cihazınızda da cihazın performansının düşmemesi için arızalı olan parçanın, orijinali ile değiştirilmesi, en uygun olanıdır.
Soket Değişiminde Servis Seçimi
Arızalı bir ürününüzden ilk aldığınız zamanki gibi bir performans almak istiyorsanız, gerekli bakım, onarım işlerini alanında uzman teknik ekibe sahip, kurumsal bir kimlik kazanmış, yetkili serviste yaptırmanız gerekmektedir.
• Deneyimli ve uzman bir teknik kadroya sahip olmalı, kullandığı yedek parçaların orijinal olmasına dikkat etmelidir.
• Arıza tespiti, bakım ve parça değişiminde teknolojik imkânlara sahip araç, gereçlerle yapılmalıdır.
• Bu bağlamda kendisini yenilemeyen şirketleri, teknik servisleri tercih etmemelisiniz.
• Evveliyatında playstation veya benzeri bir oyun cihazı tamiri yapmamış teknik servis firmalarından uzak durmalısınız.
• Fiyat bakımından size uygun fiyat veren şirketleri tercih etmenizi öneririz.
Biz İstanbul Konsol firması olarak Kadıköy’de bulunan işletmemizde PS 3 ve PS 4 alanında uzmanlaşmış teknik ekibimizle PS 3 HDMI Soket Değişimi ve playstation oyun cihazlarının her türlü arızalarının onarımını ve bakım işleri ile birlikte istenmesi halinde de oyun yüklemesi işlerini de garantili bir şekilde yapmaktayız. Ve böylece en asli ilkemiz olan müşteri memnuniyetinden taviz vermeden kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.
Playstation 3 HDMI Soket Değişimi…….