PS3 HDD Değişimi

PS3 HDD Değişimi

PS 3 HDD Değişimi


Günlük hayatımızda özellikle gençlerimizin vaz geçemediği playstation konsol cihazlarının da tıpkı bilgisayarlarda, tabletlerde veya genci çoluk çocuğu yaşlısı hemen hemen hepimizin elinde bulunan cep telefonlarına varıncaya kadar bütün cihazlarda belirli bir hafıza vardır. Hafızayı doldurduğunuzda cihazınız gerekli performansı gösteremez, zamanla hafıza doldukça yavaş çalışamaya başlar. Dolayısıyla zamanla cihazınızın hafızasını rahatlatmak ve normal çalışmasını sağlamak için bazı indirmiş olduğunuz ya da yükletmiş olduğunuz bazı oyunları silmek zorunda kalabilirsiniz. Bir de silerek hard diski rahatlatmak yerine playstation teknik servislerine cihazınızı götürerek mevcut hard diskinizin yerine daha büyük kapasiteli bir hard disk taktırabilirsiniz. Gerek playstation 3, gerekse de playstaiıon 4 konsol cihazlarınızın işlerini garantili bir şekilde yaptığı gibi PS 3 HDD Değişimi için İstanbul Konsol firmamızın Kadıköy’deki adresine siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

PS 3 HDD Değişiminin Yetkili Serviste Yapılmasının GerekliliğiCihazlarınızda hard disk, ana kartı ve ekran chipsetinden sonra önemli bir işleve sahip parçadır. Çeşitli kapasitelere sahip HDD’ler bulunmakta olup bunların hepsi cihazlarınıza uyumludur. Fakat burada asıl dikkat edilmesi gereken nokta, hard diskin büyüklüğüdür.

Her ne kadar playstation konsol cihazlarınızın belirli parçalarını, evinizde bilgi sahibi iseniz kendiniz bile değiştirebilme imkânına sahip olsanız bile biz yetkili bir servis olarak bunu kesinlikle önermiyoruz. Zira kendiniz takmaya çalışırken, cihazınıza olmadık bir arıza verebilmeniz mümkün olduğu gibi, takmaya çalıştığınız yedek parçanın garantisinin ortadan kalkmasına sebebiyet vermiş olursunuz. Hâlbuki bizim gibi playstation3 ve playstation4 cihazları alanında alanından uzman teknik personele sahip bir servise cihazınızı götürür ve yaptırırsanız, her türlü olumsuzluklardan uzaklaşmış olursunuz. Biz playstation3 ve 4 cihazlarınızın bakım, onarım, yedek parça ve oyun yükleme alanında uzman bir kadro ile çalıştığımızdan dolayı; gerek uzmanlarımızın, cihazınız ile ilgili işlemler basamakları hakkında an ve an bilgi sahibi olabileceğiniz gibi, işlemler tamamlandığında cihazınıla ilgili gerekli testleri yaparak ve kontrollerini sağlayarak garantili bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.