PS3 Anakart Tamiri

PS3 Anakart Tamiri

PS 3 Ana kart Tamiri,

Elektronik cihazların, bilgisayar, laptop, playstation, tablet, cep telefonu işletim sisteminin olmazsa olmaz parçalarından bir tanesi ana karttır. Ana kart, cihazın bütün işletim sistemlerinin ana kumanda merkezi gibi olduğunu düşünürsek, bütün alt parçalar ana karta bağlıdır. Böylesine önemli bir parça olması nedeniyle zamanla çabuk yıpranır. Dolayısıyla ana kartların belirli zamanlarda mutlak surette bakıma ihtiyacı vardır. Eğer zamanında bakım yapılmazsa performans düşüklüğü yapar ve zamanında bakım yapılmadığı için uzun ömürlü olması gerekirsen mevcut ana kartın yenisi ile değiştirmek zaruri hal almaya başlar.
Anakart Arıza Kaynakları
Zamanla kullanımdan kaynaklanan yıpranma haricinde dışarıdan gelen elektrik akımında zaman zaman voltaj düzensizliği olabildiğinden dolayı, ana kart üzerinde bulunan besleme entegreleri gibi parçalar yüksek voltaj geldiğinde yanar ve zarar görür. Bu tip durumlar karşısında cihazlarınıza bakım yaptırmanız durumunda olası bir arıza durumlarında zamanla müdahalede bulunularak daha büyük bir masraf oluşmanı engellemiş olursunuz. PS 3 Anakart Tamiri ve PS 3 ve PS 4 oyun konsollarında zamanla oluşabilecek arıza ve rutin bakımlar, merkezi İstanbul Kadıköy olan İstanbul Konsol firmamızın bünyesindeki uzman teknik personelin garantili ve titiz çalışmalarıyla yapılmaktadır.
Ana kart Tamiri
Uzun yılardır playstation 3 ve 4 sektöründe cihazların her türlü bakım ve onarımı yapılmakta olduğundan firma olarak müşteri memnuniyetimiz önemli olduğundan, onlara gereğinden fazla masraf çıkartmamak için önceliğimiz mevcut parçayı tamir etmektir. Tamirle eğer kurtarabilirsek müşteri açısından memnunluk yaratır. Tamir ettiğimiz parça, eğer yapmış olduğumuz kontroller ve bazı testler sonrasında yeni alınmış gibi bir performans sergiliyorsa, servis garantimiz altında cihazı müşterisine teslim edebiliriz.
Yapılan testler ve kontroller sonrasında ana kartta verim düşüklüğü devam ediyorsa; cihazın sahibi ile cihazın o andaki durumu paylaşılır ve onarım konusunda her tür seçenek müşteriye sunulur. Müşteri eğer cihazının performansının yüksek olmasını ister ve ana kartın değişmesini isterse ücretinin havalesini gerçekleştirdikten sonra PS 3 Ana kart Tamiri olarak ana kartın değişimini yapıyoruz. Böylece PS 3 konsol cihazınız tekrar eski güç ve performansında çalışmaya başlar.