Playstation Bakımı

Playstation Bakımı

Playstation Bakımı


Playstation 3 ve playstation 4 konsol oyunu tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça yüksek bir kitleye hitap ettiği için gün geçtikçe de bu kitleye yeni oyun sevdalıları katılmaktadır. İnsanların boş zamanlarında en fazla iki kişilik oyun olan playstation konsol oyunu, birçok kategoride birden fazla oyun içermektedir.


Playstation oyunu, saatlerce oynanan bir oyun olması nedeniyle, elektronik bir cihaz olduğu için belirli aralıklarla bakımının yaptırılması gerekmektedir. Zira aksi bir durumda belki de tamir edilemeyecek ya da masraflı ve zaman alıcı bir tamir süreci gerekecektir. İstanbul Kadıköy’de faaliyette bulunan firmamız teknik servisinde playstation cihazlarının gerekli bakımlarını, kontrollerini, güncellemelerini ve de istenmesi dahilinde ilave oyunlar da yüklemekte olup, bütün bu Playstation Bakımı, onarım işlerini alanında uzman teknik personelleri ile yapmaktadır.


Playstation Teknik Servisini Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim
Elektronik eşya, belli bir kullanımdan sonra yavaş yavaş ilk zamandaki performansını kaybetmeye başlar. Böyle bir duruma gelmeden bakımlarını yaptırmak, üst düzey performans almak bakımından iyi olmaktadır. Fakat, son dönemde playstation kullanıcılarının artmasına paralel olarak playstation teknik bakım ve onarım servislerinin sayısı artmaya başladı. Peki, ama hangi servisin kalliteli olduğunu nereden bileceğiz? İşte tam bu noktada yapacak olduğunuz araştırmalar size yol çizmenize yardımcı olacaktır:
• Müşteri memnuniyet düzeyi nasıl?
• Aldığı işi, gerek bakım, gerekse de onarım ne kadar kısa zamanda yapıyor?
• Yaptığı işin garantisini veriyor mu, arkasında duruyor mu?
• Bakım, onarım sürecinde işlemi adım adım müşteriyle paylaşıyor mu?
• Bakım ve onarım sürecinde size ne kadar maliyet çıkartıyor?


Bu soruların cevabını verebilen Playstation Bakımı ve onarımını garanti altına alabilen sayısı yok denecek kadar azdır. Dolayısıyla bizim firmamız, uzman kadromuzla her daim yaptığımız işin arkasında olup müşterilerimizi, cihazlarının bakım onarım işlemlerinin hangi aşamada olduğu konusunda da bilgilendirmekteyiz.


Playstation konsolunda en çok arıza, ısınma kaynaklı olduğu için, fanın tam randımanlı çalışmaması nedeniyle hava kanalları tıkalıdır. Zamanla da çalışırken aşırı gürültü çıkartmaya başlar. İşte bu ve bundan daha kötü durumlarla karşılaşmamak için cihazlarının, bakımlarını zamanında yaptırınız.