Playstation 4 Tamiri

Playstation 4 Tamiri

Playstation4 Tamiri


Teknoloji dünyasında son hızla devam eden gelişme ve değişmeler, beraberinde çok çeşitli elektronik cihazların üretilmesi getirmiş ve bu cihazlar, hayatımızın ayrılamaz birer parçası haline gelmiştir. Teknolojinin son harikası olan kullandığımız bu cihazlar, çok hassas üretilmiş olmalarından dolayı, bakım ve onarımında ince bir işçilik istemektedirler. Bu alanda son yıllarda teknik servislerin sayısında da artış olmuştur. Biz İstanbul Konsol firması olarak İstanbul Kadıköy’de bulunan alanında uzman teknik ekibimizle playstation cihazlarının yetkili servis hizmetini vermekteyiz. Playstation 4 Tamiri, çok hassas bir çalışma gerektirdiğinden dolayı, Playstation4 cihazlarının her tür bakım, onarım ve oyun yükleme olarak her türlü teknik hizmeti müşteri memnuniyeti odaklı olarak merkezimizde yapılmaktadır.
Playstation4 Tamirinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar


Playstation4 konsol oyun cihazları, 2013 yılında çıkmış, henüz üzerinden 5 yıl gibi bir zaman geçmiş olmasına rağmen kullanım ve satın alım popülerliğini devam ettiren bir cihazdır. Sony’nin en son piyasaya sürdüğü bu cihaz, tıpkı diğer elektronik cihazlar gibi belirli bir zaman sonrasında birçok farklı şekilde arızalanabilmektedir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda mutlak bir surette Playstation 4 Tamirinin alanında uzmanlaşmış kişilerce yapılması, hem arızanın sağlıklı bir şekilde giderilmesinde, hem de cihazınızı uzun yıllar boyunca kullanmanızı sağlar.


Maalesef, piyasada yıllar öncesinin aletleriyle uzman olmayan kişilerin yer aldığı playstation4 tamirinde kaliteli, güvenilir uzmanların bulunduğu alanında uzman, yetkili servisleri bulmak bir hayli zordur. Bundan dolayı cihazınızı yetkili servise teslim etmeden önce iyice bir araştırma yapın. Firma hakkında şikâyet var mı, tamir hizmetinin arkasında duruyor mu, garantili iş yapıyor mu, önceliği tamir etmek mi, yoksa parça değişimi yapmak mı, servis ücretlerinin diğer servislerden farklılığı var mı, müşteri memnuniyetine önem veriyor mu, iyice araştırmak gerekmektedir. Çünkü bugün yetkili servis adı altında cihazınızı bıraktığınızda, işinin ehli olmayan insanların elinde cihazınızın belki de çok küçük bir işi olmasına rağmen yapılan en ufak bir yanlışlık, cihazın içerinde yer alan entegre parçaların büyük hasar görmesine yol açabilir, cihazınızın baştan tekrar onarılması da büyük bir masraf külfetine sizi sokacaktır.


Bizim firma olarak bünyemizde Playstation 4 Tamiri konusunda uzman teknik personellerimiz bulunmasından dolayı ve bakım ve onarım konusunda en son teknolojik aletler kullanmamızın vermiş olduğu hassasiyetlikle bütün PS 4 cihazlarınızın, %100 garantili bir şekilde tamirini yapmaktayız.