Playstation 4 Servisi

Playstation 4 Servisi

Playstation 4 Servisi


Teknolojik gelişmelerin hayatımızın her bir alanına girmesiyle özellikle 90’lı yıllar sonrasındaki kuşağın bilgisayar oyun türlerinden bir tanesi olup, elinden düşürmediği Japon devi Sony’nin, 2013 yılında playstation cihazlarının son ürünü olan ve henüz üstüne yeni bir ürün çıkartmadığı playstation 4 cihazıdır. Playstation 4 cihazında birbirinden farklı kategorilerde birçok oyun bulunmakla birlikte bazı oyun severler mevcut konsolda bulunan oyunlarla yetinmeyip daha farklı oyunlar yükletmek istemektedirler. Böyle bir şey cihazın sürümü 5.05 ve aşağısı ise mümkün olmakla birlikte bu işlemin yetkili servislerce yapılması olası hataların önüne geçecektir. Playstation 4 Servisi olarak Kadıköy’de faaliyette bulunan İstanbul Konsol firmamız teknik servisi uzman ekibi sayesinde PS 4 cihazlarınıza istediğiniz türde ve sayıda oyunlar piyasadaki diğer teknik servislere göre çok uygun fiyatlarla yüklenebilmekte olup, PS 4 cihazlarının her türlü arızalarını da son teknolojik aletlerle büyük bir hassasiyetle onarım ve bakımlarını yapmaktayız.


Servisimizde Verilen PS 4 Hizmetleri


2013 yılından bu yana piyasada bulunan playstation cihazlarınız zamanla kullanıma bağlı olarak birbirinden farklı arızalar çıkartabileceğinden bu arızalara zamanında müdahale etmek, cihazınızı daha uygun bir maliyetle onarmamıza ve daha uzun süre kullanmanıza olanak sağlar. PS 4 cihazlarından sıklıkla görülen arızalar şunlardır:


• PS 4 kol arızası. Cihazınızda oyun esnasında oyuna kendinizi kaptırdığınız esnada elinizdeki kolun zarar görmesine neden olabilirsiniz.
• Fan Arızası. Playstatıon4 cihazınızın, kullanırken zamanla performansınındüştüğünü hissedersiniz. Bu durum, tamamıyla ana kartın üzerinde bulunan işlemcinin aşırı ısınmasının sonucu olup fanla ilgili olan bir problemdir. Zira cihazınızı bulunduğu yer tozlu ya da nemli ise, etraftaki toz parçacıklarını cihazınız, kasa içerisine çektiği için kasa içerisinde tozlanmalara, hatta ana kart üzerinde oksitlenmelere sebebiyet verir. Ağır sonuçlarla karşı karşıya kalabileceğiniz bu durumlara maruz kalmamak için, vakit kaybetmeden cihazınızı Playstation 4 Servisine götürmeniz gerekmektedir.


• PS 4 mavi ışık arızası. Bu tip bir durumla karşı karşıya kaldığınızda cihazınızın önemli bir arızaya doğru gittiğini anlayabilirsiniz. Oyun oynarken yer yer duraklamalar, hatta donmalarla karşılaştığınızda işlemci ile ilgili bir problem olduğundan cihazınız mavi ışık arızası göstermeye başlayacaktır. Bu arızaların haricinde ayrıca PS 4lerde;
• HDMI, USb soket giriş arızası,
• Wireless problemi
• Playstatıon4 Downgrade,
• PS 4 ana kart arızası
• PS 4 lens değişimi,
Gibi daha birçok arızayı firmamız %100 garantili bir şekilde onarmaktadır.