Playstation 4 Servis Fiyatları

Playstation 4 Servis Fiyatları

Playstation 4 Servis Fiyatları


Sony firmasının, 2013 yılında tüm dünyaya sunmak üzere piyasaya çıkartmış olduğu PS 4 konsol oyun cihazı, henüz piyasaya çıkalı üzerinden 5 yılı aşkın bir zaman geçmiş olmasına karşın 2018 Kasım ayı resmi satış rakamlarına göre 86.1 milyon satmış olup, PS 5 çıkıncaya kadar 100 milyon rakamını geçmesi beklenmektedir. Sony’nin son çıkarttığı teknolojik bir cihaz olmasına karşın birçok kullanıcı tarafından aşırı bir şekilde kullanılmasından kaynaklanarak cihazlar, belirli bir zaman sonra çeşitli arızalar oluşabilmektedir. PS 4 cihazı son teknolojik ve hassas bir cihaz olması nedeniyle servis anlamında kesinlikle alanında uzman teknik personelin hizmet vermesi gerekmektedir. Playstation 4 Servis Fiyatları olarak ülke genelinde hizmet veren servisler, bir tarife üzerinden çalışmalarını devam ettirirler. Biz İstanbul Konsol firması olarak öncelikle müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet verdiğimizden ötürü, piyasaya göre en uygun fiyatla hizmet veren teknik servis hizmeti vermekteyiz.


PS4 Arızaları
Sony playstation4, her ne kadar teknoloji harikası bir ürün olsa da, bu durum hiç bozulmayacak anlamına gelmemektedir. Zamanla belirli parçaları deforme olduğundan cihaz, bir takım arızalar çıkartmaktadır. Bu arızalar şunlardır:
• Fan arızası. Bu arıza, fanın yüksek sesle çalışması ile anlaşılır. Fan eğer gereğinden fazla sesli çalışıyorsa, kasa içerinde toz birikmesi vardır ve fan da randımanlı çalışamadığından dolayı, işlemcinin aşırı ısınmasına sebebiyet verir. Fanın sesine kulak verilmezse ciddi tamirat masrafı çıkartır.
• Kol arızası. Oyun esnasında elinizdeki kolu, gereğinden fazla darbeli kullanabilir, ya da elinizden istemeyerek de olsa düşürebilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaştığınızda yetkili servise müracaat etmeniz gerekmektedir.
• HDMI, USB soket arızaları. Konsola bağlı olan parçaları tak-çıkar şeklinde sürekli takıp çıkartarak zamanla soket girişleri aşınıp yalama olabilir. Bu tip arızalarda teknik servise cihazınızı ulaştırdığınızda yetkili servis Playstation4 Servis Fiyatları yüksek bir bedel ortaya çıkmadan cüzî miktarla arızanız giderilmiş olur.
• Lens Değişimi. Cihazınızın gözü, yani lensi belirli bir zaman kullandıktan sonra yenilenmesi gerekmektedir. Bu tip ya da PS 4’ün başka ne tür arızası olursa olsun, uzman teknik personelimiz ile cihazlarınızı, Kadıköy’de yer alan firmamızda %100 garantili bir şekilde onarıyor ve cihazınızı siz ulaştırmak üzere gönderimini yapıyoruz.