Playstation 3 Tamiri

Playstation 3 Tamiri

Playstation 3 Tamiri


Son yıllarda teknolojik çalışmaların bir sonucu olarak ortaya çıkan teknolojik cihazlar hayatımızın ayrılmaz birer parçası haline geldi. Bu gelişme, bilgisayar oyunlarına da yansıdı. Özellikle 90 lı yıllardan bu yana tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de playstation konsol oyun cihazlarının hızla yayılmasına yol açtı. Özellikle playstation3 ve playstation4 cihaz kullanıcıları oldukça fazladır.


Bilgisayar oyunlarına bu denli düşkünlük, cihazların her daim kullanılmalarına bağlı olarak kullanıcısına oyun zevki yaşatan, kasa içerisinde yer alan parçalar zamanla aşınmakta, deforme olmaktadır. Bazen çeşitli arızalanmalar olabilmektedir. Bu tür elektronik cihazların arızalanmaları durumunda mutlak surette yetkili servislerine götürülmelidir. Playstation3 cihazları da çok hassas elektronik bir cihaz olması nedeniyle yetkili servisince elden geçirilmeli, bakımları, onarımları yapılmalıdır.Playstation3 Tamirinde İstanbul Konsol firması olarak biz, playstation3 konsol cihazlarının her türlü arızası konusunda alanında uzman, deneyimli teknik personellerimizle Kadıköy’deki adresimizde kaliteli, garantili ve müşteri memnuniyetini dikkate alarak ve en son teknolojik aletleri kullanarak hizmet veriyoruz. Böylesine kaliteli bir hizmet almak isteyen PS 3 cihazlarının kullanıcıları olarak sizin, yapmanız gereken şey, bizimle irtibata geçerek, Türkiye’nin neresinde olursanız olun; cihazlarınızı, anlaşmalı oluğumuz yurt içi kargo ile bize göndermenizdir.


PS 3 Tamiri


Elinizden düşürmediğiniz PS 3 cihazlarınız zamanla performansı düşerek ve çeşitli arızalar göstererek ister istemez canınızı sıkmaktadır. Bu arızalanmaların, eğer cihazınızı belirli dönemlerde bakımdan geçirtmediyseniz, gayet normal olduğunu bilmelisiniz. Ama üzülmenize ya da endişeye kapılmanıza gerek yok. Zira firmamız, Playstation3 cihazın her tür arızası alanında deneyimli teknik servisimizin hassasiyetle yapmış olduğu çalışmalar neticesinde cihazınızı tekrar ilk aldığınız günkü gibi bir duruma getiriyoruz. Playstation3 Tamiri aşamaları firmamızda şu şekilde yürümektedir:


• Kullanmış olduğumuz en son teknolojik aletlerle cihazınızı genel bir bakıma sokarak arızanın kaynağını tespit ediyoruz.
• Arızanın kaynağı tespitinden sonra cihazın arızası hakkında müşteriyi bilgilendirdikten sonra, müşterinin istekleri doğrultusunda onarım için gerekli olan ücretin havalesi geldiğinde onarım faaliyetlerine başlıyoruz.
• Onarım işlemlerinden sonra cihazın bütün kontrollerini yaparak %100 garantili bir şekilde müşteriye ulaştırmak üzere anlaşmamız olan yurt içi kargoya teslim ediyoruz.


Bütün bu işlemlerde müşteri memnuniyeti bizim olmazsa olmaz ilkelerimizden birisi olduğu için teknik servis konusunda teslimat sonrasındaki zaman diliminde de müşterimizin yanındayız.