Playstation 3 Servisi

Playstation 3 Servisi

Playstation3 Servisi


Son yıllarda kişinin yaşı kaç olursa olsun teknolojik bir çağda yaşadığımızdan, teknolojik elektronik ürünler, hayatımızın ayrılmaz birer parçası haline geldi. Teknolojinin hayatımıza bu denli girmesi, teknik servisleri de beraberinde getirdi, fakat tam ehliyeti olmayan ve kendisini teknik servis olarak tanıtan simsarlar da piyasada türedi. Playstatıon3 cihazı için de aynı şeyleri söyleyebiliriz. Playstatıon3 cihazınızı kullanırken belli bir zaman sonra performansının düşmeye başladığını hissedersiniz. Böyle bir durumda Playstation 3 Servisine götürmeniz gerekmektedir. Fakat burada karşılaşacağınız en önemli sorun, teknik servisin kalitesi ve güvenilirliğidir. Dolayısıyla kalitesiz bir servis, cihazınızın belki de çok basit bir işi varken yapabilecek olduğu hatayla cihazınızı içinden çıkılmaz bir hale sokabilir.


Playstation 3 Servisi Seçmenin Önemi


Playstation3 cihazları çok çeşitli arızalar doğurduğundan ötürü muhakkak surette alanında uzman, kalitesi ve güvenilirliği ile kendisini ispatlamış teknik servise götürmelisiniz. Playstation 3 Servisi olarak uzman olan firmamız, müşteri memnuniyeti çerçevesinde kaliteli ve %100 garantili bir servis hizmeti sunmaktayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, cihazlarınızı gönderebilmeniz için anlaşmalı olduğumuz yurt içi kargo firması ile cihazınızı İstanbul Kadıköy’de bulunan adresimize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.


Playstation 3 cihazlarından uzun süreli faydalanmak istiyorsanız, arızalanmasını beklemeden belirli zaman aralıklarında yetkili servise götürmelisiniz. Nasıl sıfır bir araba aldığınızda belirli kilometrelerde bakım zamanı geldiğinde servise götürüyorsanız; benzer, hatta aynı hassasiyeti playstatıon3 cihazlarınıza da göstermelisiniz. Zira sürekli çalışırken cihazınızın içerisindeki ana kart üzerinde yer alan işlemcilerin aşırı ısınmasını önlemek için çalışan fanlar, zamanla çevreden toz parçacıklarını cihazın içerisine topladığından cihazın gerekli bütün kasa içi temizliği ve çalışma sistemi ile ilgili bütün kontrollerin bu bakım dönemlerinde yapılmasıyla, cihazınızdan daha uzun süre yüksek derecede verim alırısınız.


Playstation3 cihazınızda bakım zamanlarını atladığınız ya da sarı ışık, kırmızı ışık arıza durumlarını fark etmediğiniz zamanlarda cihazınızın daha büyük arızalar çıkartabileceğini unutmamalısınız.


Playstation3 Servisinde hizmet veren teknik personelimiz, Türkiye’nin uzmanlarından oluştuğu için İstanbul Konsol firması olarak Playstation3 konsol cihazlarınızın her türlü bakım ve onarımını siz değerli müşterilerimize mevcut piyasa fiyatlarına göre en uygun fiyatlarla ve %100 iş garantisi ve müşteri memnuniyeti ilkelerimiz çerçevesince yapıyoruz.