Playstation 3 Servis Fiyatları

Playstation 3 Servis Fiyatları

Playstation3 Servis Fiyatları


2006 yılında Japon elektronik markası Sony tarafından piyasaya sürülmüş olan playstation konsol oyun cihazları, o tarihten itibaren geniş kullanıcı kitlesine ulaşmış, dünya çapında 100 milyonu geçkin bir satış rakamına ulaşmıştır. Bu kadar yaygın bir kullanıcı ağına ulaşmış olan PS 3 cihazı, zamanla kullanıma bağlı olarak arızalanabilmektedir. Donanımsal ve yazılım kaynaklı olmak üzere temelde iki ana başlık altında toplayabileceğimiz arızalar, uzman teknik servislerce giderilmekte olup, bizim kurumsal bir firma olarak diğer yetkili teknik servislerden farkımız, Playstation3 Servis Fiyatları; müşteri memnuniyeti çerçevesinde fiyatlarımız en uygun fiyatlar olup, müşterimizi memnun edici seviyededir. Şu ana kadar İstanbul Konsol firması olarak bizi tercih edenler, bizimle bağlarını zaten kopartmamaktadırlar. Sizler de henüz bizimle tanışmadıysanız, cihazlarınızı bizlere teslim etmediyseniz, yapacak olduğunuz şey, cihazınızı bize göndermek olacaktır.


Teknik Servisimizde Sunulan Hizmetler
Playstatıon3 cihazlarınızla ilgili meydana gelen belirli başlı arızalar ve sunduğumuz hizmetler;
• PS 3 kol arızası. Genel olarak oyun esnasında oyunun akışına kendinizi kaptırarak kâh sert kullanmanız, kâh elinizden düşürmeniz ya da konsol ile aradaki bağlantı kablosundan kaynaklı olarak meydana gelen arızadır.
• PS 3 Fan Arızası. Bu arıza, fanın gereğinden yüksek sesle gürültülü bir şekilde çalışmasıyla kendisini gösterir. Cihazınızın fanı yüksek sesle çalışıyorsa hemen yetkili teknik servise getirmelisiniz. Zira bu durumu aksatırsanız, cihazınızda daha büyük arızalar meydana gelebilir. Fanın yüksek sesle çalışmasını oyuna kendinizi kaptırarak fark etmez ya da aldırış etmezseniz; Playstation3 Servis Fiyatlarında zamanında çok cüzî bir rakama giderilecek olan arıza, ihmal sonrasında daha büyük masraflara yol açabilmektedir. Bu yüzden, fanın çalışma sesi, cihazın arıza vermesi bakımından önem taşımaktadır.
• PS3 İşlemci Arızası. Cihazınızın sürekli çalışması, kasa içinde, ana kart üzerinde entegre biçiminde yer alan işlemcinin aşırı ısınmasına yol açar. Eğer fan, randımanlı çalışmaz ve işlemcinin aşırı ısınmasını engelleyemezse, belirli bir süre sonrasında kendiliğinden kapanmaya başlayacak, sarı ışık, kırmızı ışık arızası konumuna geçecektir. Bu şekilde yine de çalıştırmaya devam ederseniz, cihazınızın ana kartının yanmasına sebebiyet vermiş olursunuz ki, bu durum tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiğinden, garanti süresinde olsa bile cihaz, garantiden çıkabilmektedir.
Bunların haricinde HDMI, USB soket arızaları, lens değişimi, CD okuyamama, PS 3 Downgrade gibi arızalar da olabilmektedir. Firmamızın Kadıköy’deki adresinde uzman teknik ekibimiz, cihazınızın bütün arıza problemlerini son teknolojik aletleri kullanarak büyük bir hassasiyetle müdahale etmekte, onarımını %100 garantili bir şekilde yapmakta olup Playstatıon3 Servis Fiyatlarında piyasada yer alan diğer teknik servislere göre en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.