Playstation 3 Bakımı

Playstation 3 Bakımı

Playstation 3 Bakımı


Teknolojik gelişmelerle birlikte Japon elektronik ünlü markası Sony, 90’lı yıllardan itibaren playstation konsol oyun cihazlarını piyasaya sürmeye başladığından bu yana özellikle genç nesil, PS cihazlarını ellerinden düşürmemeye başladılar. Bütün ürünlerde olduğu gibi Playstation cihazları da belirli bir çalışma süresinden sonra arızalanmakta, hatta parça değişimlerinde büyük masraflar çıkartabilmektedir. Dolayısıyla böyle bir durumla karşılaşmamak için cihazların belirli zaman dilimlerinde gerekli bakımlarının yapılması için cihazlar servise götürülmelidir. İstanbul Konsol firması olarak Playstation Bakımı yapmaktayız. Kadıköy’deki adresimizde uzman teknik personellerimizce cihazlarınız, her türlü temizlik ve itinalı olarak bakımları yapılmaktadır.


Cihazlara Bakım Yapılmasının Önemi
Playstation cihazlar son derece hassas cihazlar olup yoğun tempoda çalıştıklarından zamanla performansları düşer. Performans düşüklüğü, arıza öncesi uyarı niteliği taşımış olduğundan mutlaka bakım yaptırılmalıdır. Bunu yeni aldığınız bir araba gibi düşünebilirsiniz. Nasıl ki sıfır araba aldığınızda belirli kilometrelerde servise aracınızı götürüyorsanız garanti kapsamı dışında kalmaması için, aynı şekilde konsol cihazlarınızı da arıza meydana gelmeden yetkili servise götürmelisiniz. Çünkü zamanında müdahale, temizlik ve bakım hizmetleri, cihazınızın büyük bir arızadan korunmasını sağlayacağı gibi, uzun yıllar boyunca kullanmanızı sağlayacaktır.


Zamanla performansı düşen playstatıon3 ve playstatıon4 konsol cihazlarınızın; bütün kasa içi temizlik, bakım ve onarım hizmetlerinde firmamız uzman teknik personeli olarak son teknolojik aletleri kullanarak, cihazlarınızı ilk günkü gibi bir duruma getiriyoruz. Üstelik bunu piyasada faaliyete bulunan diğer teknik servislere göre en uygun fiyatlarla müşteri memnuniyetini hedef alarak yapıyoruz. Ayrıca teknik servisimizde yapmış olduğumuz cihazınızla ilgili bütün çalışmalarımızı web sitemizden an be an takip edebildiğiniz gibi, cihazlarınızı garantili bir şekilde onarıyoruz.


Playstation kullanıcısı olarak siz değerli müşterilerimiz, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, anlaşmalı olduğumuz yurt içi kargo ile ücretsiz bir şekilde cihazlarınızı bize gönderebilirsiniz. Teknik ekibimiz, öncelikle cihazlarınızın gerekli olan temizlik ve genel bakım çalışmalarından sonra, eğer arıza varsa, tespitini yaparak arızanın kaynağına ulaşmaya çalışır. Firma teknik servisi olarak birincil amacımız, onarımdır. Hiçbir şekilde parça değişimi ilk düşüncemiz değildir. Zamanında bakım yaptığımız cihazlar, çok büyük bir aksilik olmadığı sürece parça değişimi olmadan onarmaktayız.