İstanbul Playstation Tamiri

İstanbul Playstation Tamiri

İstanbul Playstation Tamiri


Modern dünyanın teknolojik gelişmelerinin bir ürünü olarak son yıllarda, özellikle 90’lı yıllardan başlayarak 2006 ve 2013 yıllarında son olarak Japon devi Sony tarafından dünyanın geneline sunulan Playstatıon konsol oyunları yayıldı. Örneğin 2013 yılından bu yana geçen 5 yıllık sürede dünya genelinde 80 milyon sınırına yaklaşmış bir satış rakamı ortaya çıktı.
Playstation cihazların bu kadar yaygın olmasına ve kullanıcı kitlesinin her geçen gün artarak devam etmesine bağlı olarak da piyasada playstatıon servisleri ortaya çıktı. İstanbul Playstation Tamirini muhakkak alanında uzman yetkili serviste yaptırmalısınız.
Servislerin sayısının çokluğu, içlerinde hangi teknik servisin yetkin olduğu, problemsiz iş üreten yetkili teknik servisi bulmak zorlaşmaktadır. Kaldı ki bu teknik servislerin birçoğu kurumsal kimlikten uzaktır. Biz İstanbul Konsol firması olarak kurumsal bir kimliğimiz ve alanından uzman yılların getirmiş olduğu bilgi, birikim ve deneyim sahibi personelimizle, Kadıköy’de bulunan adresimizde, son çıkan teknolojik aletlerle müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet vermekteyiz.


Yetkili Servise Gitmenin Önemi
Dünya geneli üzerinde sadece playstatıon4 cihazının satış rakamının 80 milyon sınırına yaklaşmış olması, servislerin yetkinliği tartışmalarını da beraberinde getirmiştir. Playstation konsol cihazlarının sonuncusu olan PS 4, üstün teknolojik donanımlarla üretildiğinden, cihazınızı uzun vadeli kullanmak istiyorsanız, Sony Playstation Tamiri’ne gitmeniz, cihazınızla ilgili sıkıntı yaşamamanızı sağlayacaktır. Aksi takdirde yetkili servis haricinde herhangi bir servise götürdüğünüz cihazınız zarar görebilir ve size daha yüksek meblağlarda masraf çıkartılabilir.
PS 4 Arıza Türleri
Playsatation konsol cihazlarının en son ürünü olan ve 5 yıldır piyasada varlığını devam ettiren PS 4 yüksek donanımlı bir cihaz olmasına rağmen, zamanla performansı düşerek yazılım ya da donanım problemlerini çıkartabilmektedir.
Donanım içerikli arızalar, genellikle cihazınız darbelere maruz kaldığı zamanlarda ortaya çıkar.
Konsolun bağlı olduğu ve oyunun vermiş olduğu heyecana bağlı olarak çoğunlukla kolla ilgili arızalar çıkabilmektedir. Bunun yanında sürekli tak çıkar yaptığınız HDMI, USB, CD giriş çıkışlarından kaynaklanan problemler ile ekran görüntüsünün donması ya da hiç olmaması gibi donanımsal problemler PS 4’te görülmektedir.
Bunun haricinde yazılımdan kaynaklanan problemler ise kasa içindeki problemlerdir.
Cihazınızda arıza kaynaklı ya da bakımsızlıktan kaynaklı olarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun, siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.