İstanbul Playstation Servisi

İstanbul Playstation Servisi

İstanbul Playstation Servisi


Dünyanın her bir noktasında olduğu gibi ülkemizin de her bir noktasında kullanıcı olan playstation konsol oyun cihazları, yaygın bir servis ağını zorunlu kılmaktadır. Çünkü sonuçta her bir cihaz belirli bir zaman sonrasında arızalanmaya başlayacağı için, böyle durumlarda cihazı servise ulaştırmaktan başka çare maalesef yoktur. Yalnız burada servise gitmeden, servisin yetkinliğini sorgulamak gerekmektedir. Playstation servisiyim, şeklinde kendi reklamını yapıp da bu tür yerlere cihazının tamiri için gidip de mağduriyet yaşayan birçok insan bulunmaktadır. Bu nedenle İstanbul Playstatıon Servis Hizmetleri içerisinde ismimizin geçtiği İstanbul Konsol firması olarak, kurumsal firma kimliğimiz ve bünyemizdeki uzman teknik personelimiz sayesinde kaliteli, garantili PS 3, PS4 konsol cihazlarının her türlü bakım, arıza tespiti, onarım, oyun yükleme gibi hizmetleri en uygun fiyatlarla sunmaktayız.


Servis Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Kendisini her PS servisiyim, şeklinde lanse edenler, servis değildir. Teknik servis olmak için;
• Uzman teknik personellerle hizmet vermek gerekmektedir.
• Kurumsal bir kimliğin olması gerekmektedir.
• Web sitesine sahip olmak, orada yapılan işler, müşteri memnuniyeti paylaşılmalıdır.
• Yapılan işin garanti altında olması gerekmektedir.
• Cihaz tesliminden sonra da müşteri ile diyalog halinde olunmalı, oluşabilecek müşterinin en ufak bir sıkıntısında yardımcı olunmalıdır.
• Bazı cihaz arızaları, onarım ile giderilecek cinsten olduğu için, servisin buna dikkat etmesi gerekmektedir.
• Cihaz ile ilgili yapılan her bir aşama müşteri tarafından takip edilebilmelidir. Yani servis, hizmetlerinde şeffaf olmalıdır.


İstanbul Playstation Servis Hizmetleri içerisinde yer aldığımız sektörde firma olarak Türkiye’nin her bir noktasına hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, anlaşmalı olduğumuz yurt içi kargo firması ile cihazlarınızı ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Uzman teknik personelimizle Kadıköy’de bulunan firmamızda sizlere kaliteli ve garantili hizmet vererek tamamen müşteri memnuniyeti çerçevesinde çalışıyoruz.
Playstation konsol cihazları, genelde yazılım ve donanım kaynaklı cihazdan kaynaklanan arızalar ile kullanıcıdan kaynaklanan arızalar ortaya çıkmaktadır.
Kullanıcı hatası olarak en sık bir şekilde görülen arıza türü kol arızasıdır.
Cihazın kendisinden kaynaklı sık görülen arıza ise fanın randımanlı çalışamamasından kaynaklı işlemcinin aşırı ısınmasından kaynaklı arızalardır.