Sony PS4 Servisi

Sony PS4 Servisi

Sony PS 4 Servisi


2018 Kasım ayı resmi satış rakamlarına göre dünya genelinde 86.1 milyona ulaşan Sony’nin teknoloji harikası olan PS 4 cihazı, gerek kullanıcıdan kaynaklı olarak, gerekse de yazılım hata ve donanım parçalarının zamanla eskimesinden kaynaklanarak bir takım sorunlar çıkartabilmektedir. PS 4’ün zamanla çıkartmış olduğu bir takım sorunları burada ifade edeceğiz. Bu tür sorunlardan, sorunsuz bir şekilde kurtulmak için de yapmanız gereken, alanında uzman ve mutlaka yetkili teknik servise gitmenizdir. İstanbul Konsol firması Sony PS 4 Servisi olarak biz, yılların bilgi birikimi ve deneyim sahibi teknik personelimizle PS 4 cihazlarınıza son teknolojik aletlerle hassasiyetle çalışma yapıyor ve bütün çalışmalarımızı garanti ettiğimiz gibi, servis sonrasında da sizlere hizmet etmek için 7/24 müşteri yetkililerimizle yapacağınız görüşmelerde sizlere yardımcı oluyoruz.


PS 4 Arıza Türleri


• Elektrik Besleme Arızası. Konsola elektrik gelmemesi, ya da voltaj düşmesine bağlı olarak cihazın kapanması, çalıştırma düğmesine bastıktan 1 sn. sonra tekrar kapanması durumunda yaşanan arızadır. Bu arıza, gerek kullanıcı, gerekse de cihaz kaynaklı olmayıp, tamamen oturduğunuz yerdeki sık elektrik kesilmesi ile alakalıdır.


• Ekran Kartı Sorunu. Cihazın çok hassas bir yeri olduğu için, ekran kartının bozulmasında görüntü problemi yaşanmakta olduğundan, mutlaka yetkili teknik servise cihaz götürülmeli, BGA REBALLİNG ünitesi hakkında deneyim ve bilgisi olmayanlara alsa el sürdürülmemelidir.
• Çip Arızası. PS 4 konsol cihazınızın; USB’yi okuyamaması veya internete bağlanmada sorun yaşıyorsanız, çip arızası vardır. Cihazın kendisinden kaynaklı olan bu arızanın giderilmesi için, uzman, yetkili teknik servise müracaat etmeniz gerekmektedir. Sony PS 4 Servisinde alacağınız hizmet garantili olmaktadır.


• Kol Arızası. PS konsol cihazı kullanıcılarının çok sıklıkla başlarına gelen bir arıza durumudur. Zira oyuna kendisini kaptıran bir oyuncu, farkında olmadan gereğinden fazla sert bir şekilde tuşlara basarak kola zarar verebilir, ya da elinden düşürebilir. Kullanıcı hatası kaynaklı darbeden oluşan arıza, Kadıköy’deki Sony PS 4 Servisimizde itinalı bir çalışma yapılarak onarılmaktadır.
• Mavi Işık Arızası. Ekran kartı ile ilgili olan bir donanımsal bir arızadır. Yetkili servislerde garantili olarak parça değişimi ile arıza giderilmektedir.


• HDMI soket arızası, fan arızası, lens değişimi gibi yine cihazın kendisinin zamanla kullanıldıkça ortaya çıkarttığı sorunlar olup bakım ve onarımı kolay olan PS 4 arızalarıdır. Firmamızda bütün PS 4 sorunlarınıza sorunsuz ve %100 garantili, müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet veriyoruz.