Sony Playstation Tamiri

Sony Playstation Tamiri


Sony Playstation Tamiri


90’lı yıllarda teknolojik gelişmeyle büyüyen neslin boş zamanlarında elinden düşüremediği cihazlar, playstation konsol oyun cihazlarıdır. Gerek PS 3, gerekse de PS 4 konsol oyunları ile boş vakitlerinde eğlenceli dakikalar geçirmek isteyenler, hemen PS başına geçmektedirler. En fazla iki kişi ile oynanan bir oyun oynama imkânı veren cihazlar, belirli bir zaman çalıştıktan sonra zamanla performanslarında düşmeler, zaman zaman arızalanmaktadırlar. Böyle bir durumla karşılaştığınızda vakit kaybetmeden ve cihazınız daha fazla masraf çıkartmadan Türkiye’nin neresinde olursanız olun, cihazlarınızı kurumsal ve alanında uzman teknik ekibin bulunduğu İstanbul Konsol firmamıza gönderebilirsiniz. Sony Playstation Tamiri, bakımı, arıza tespiti ve oyun yükleme konularında hizmet veren firmamız, %100 garantili, kaliteli ve müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet vermektedir.


PS 3 konsol cihazının piyasaya çıktığı 2006, PS 4 cihazının da piyasaya çıktığı 2013 yılından bu yana üç farklı kasa ile piyasada bulunan PS 3 ve PS 4 konsol oyun cihazları konusunda Kadıköy’de bulunan firmamızda cihazlarınızın her türlü problemini yapmış olduğumuz hassas çalışmayla son veriyoruz.


PS cihazları, oyun oynarken kasa içerisinde bulunan işlemcilerin aşırı ısınmasına bağlı olarak fanlar da tam soğutma yapamıyorsa arıza durumuna ve cihazın türüne göre sarı, kırmızı, mavi ışık durumuna geçerek arıza gösterebilmektedirler. Bunun gibi bir durumla karşılaştığınızda oyun oynamaya devam etmemeniz, cihazınızın yararına olacaktır. Zira devam ettiğinizde oyun oynamaya, cihazınızın içerisinde yer alan devrelerin, işlemcinin, hatta ana kartın bile yanmasına sebebiyet verebilirsiniz ki böyle bir durumda cihazınızın tamiratının masrafı ciddi boyutlara ulaşacak, hatta yeni bir cihaz bile alacak masraf oluşabilecektir. Böyle bir durumla karşılamamak için cihazınızı zamanında yetkili servise getirmeniz durumunda Sony Playstation Tamirini hem kolaylaştıracak, hem masrafını çoğaltmayacak hem de cihazınızı uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebileceksiniz.


Playstation cihazlarının en çok arıza yapması fanların randımanlı çalışmaması, bağlantı yerlerinin HDMI, USB, CD okuyamama, ekrana görüntü gelmemesi, kol arızaları oluşturmaktadır.


Playstation cihazlarınızın ne tür arızası olursa olsun, giderilemeyecek arızaları olmadığından siz servis seçiminde seçici olursanız tamirat masrafınız yükselmeyecektir. Çünkü bir çok kurumsal kimlik kazanmamış servis hizmeti veren yerler direk olarak size sormadan parça değişimine gitmekte ve siz de bu parça değişiminin ücretini fazlasıyla ödemek zorunda kalabilmektesiniz. Ama Sony Playstation Tamirinde yetkili servise cihazınızı getirdiğinizde ya da gönderdiğinizde böyle sorunlarla karşılaşmazsınız.