Playstation Tamir Fiyatları

Playstation Tamir Fiyatları

Playstation Tamir Fiyatları
20 Aralık 2018

İstanbul Playstation Tamir Fiyatları


Ünlü Japon markası Sony’nin 1994 yılında üretip öncelikle Japonya’da daha sonra ise 1995 yılında önce Avrupa, sonrasında da Amerika’da satışa sunmuş olduğu Playstation konsol oyun cihazları, piyasaya ilk çıktığı günden günümüze kadar geçen 25 yıl boyunca 4 farklı sürüm piyasaya çıkartmıştır. 4 farklı versiyondan 25 yıl boyunca toplamda 400 milyonu geçen satış rakamlarıyla dünyanın her bir tarafında geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır.


Playstation cihazları, zamanla kullanıldıkça belirli dönemlerde arızalanabilmektedir. Toplamda 400 milyonu geçmiş olan bir markanın cihazlarının da dünya genelinde yaygın bir servis ağının olması gayet normaldir. Ancak bir de fırsat düşkünü olanlar vardır ki, bunların herhangi bir servis ehliyeti yoktur. Bunların sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur. Bunların uygulamış olduğu fiyatlar da işçilik de müşteriyi mağdur edecek cinstendir. Dolayısıyla kurumsal kimliği olan yetkili teknik servislere yönelmeniz hem cebiniz hem de cihazınızı uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz açısından büyük önem taşımaktadır. İstanbul Playstation Tamir Fiyatları, bütün yetkili teknik servislerde aynı olmasına rağmen, biz İstanbul Konsol firması olarak müşteri memnuniyetine her şeyden fazla önem verdiğimizden ötürü; müşterimize piyasada en uygun fiyatlara en kaliteli hizmetleri sunmaktayız.
Kimi teknik servisler; onarım maliyetini uyguna getirebilmek için, yedek parçadan yan sanayi ürünlerini kullanmakta, fakat normal tamir ücreti almaktadırlar. Siz değerli müşterilerimizi bu konuda uyarmayı kendimize bir vazife görüyoruz. Halbuki biz kurumsal bir firma olarak, yedek parça değişimi gereken cihazlarda müşteri onayını alarak ücreti mukabilinde orijinal yedek parça kullanmamıza rağmen, yine de piyasada en uygun onarım İstanbul Playstation Tamir Fiyatlarını, üstelik %100 garantili olarak sunuyoruz.


Playstation cihazları, birçok parçanın bileşimiyle ortaya çıkan bir ürün olması nedeniyle, zamanla değişik değişik arızalar çıkartabilmekte olduğundan, servis fiyatları da bu bağlamda değişiklik göstermektedir. Örneğin bir yazılım güncellemesinin servis fiyatı ile ana kart değişiminin fiyatı arasında ciddi bir fark oluşturmaktadır. Bazı firmalar, arızanın cinsine göre bir fiyat listesi belirlemişlerdir. Aynı listeden bizde de bulunmasına rağmen biz, normal listenin altında bir fiyat uygulaması yaparak müşterimizi hem parasal hem de garantili işçilik olarak memnun ediyoruz.

Playstation Tamir Fiyatları
Playstation konsol cihazları 1994 yılından itibaren hayatımıza girmeye başladı başlayalı, birçok kullanıcı kitlesine ulaştı. İnsanlar, boş vakitlerinde eğlenceli vakit geçirmek istediklerinde PS oyunu için ekran karşısında geçmektedirler. En fazla iki kişi ile oynanabilen PS oyunu, en yakın arkadaşınızla ya da aile bireyinizle ister takım arkadaşı, ister rakip olarak beraberce eğlenceli vakitler geçirmek elinizdedir. Ancak; her elektronik cihazda olduğu gibi playstation cihazları da belirli bir zaman sonrasında arızalanabilmektedir.


En güzeli, cihazınızı arızaya düşmeden bakımlarını yaptırarak daha uzun soluklu kullanmak, ama bazen oyunun heyecanına kapılarak atlanılan bakımların, başınıza iş açacağını unutmamalısınız. Cihazınız arıza verdiğinde düşündüğünüz ilk şey masrafının ne kadar olacağıdır. Yetkili teknik servislerin uygulamış oldukları Playstation Tamir Fiyatları listesi bulunmakla birlikte biz, İstanbul Konsol firması olarak ilkin, müşteri memnuniyetini esas aldığımızdan dolayı; müşterilerimize arıza ne olursa olsun piyasanın altında fiyat uyguluyoruz. Ayrıca Türkiye’nin neresinde olursanız olun, anlaşmamız olan yurt içi kargo firmasıyla arızalı olan cihazlarınızı bize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Cihazın tamirinin ne kadarı masraf açacağını merak eden müşterilerimiz ise, telefon açarak müşteri temsilcimizden konu hakkında bilgi alabilirler.
Playstation konsol cihazları, birbirinden farklı birçok arıza çeşidi ile kullanıcıyı Playstation Tamir Fiyatları ile karşı karşıya bırakabilmektedir. Arızanın cinsine göre de cihazın onarım masrafı şekillenmektedir. Burada, masrafı yükseltebilecek en önemli etken, parça değişimidir. Biz Kadıköy’deki firmamızda uzman teknik personelimizin yapmış olduğu garantili işçiliklerde birebir orijinal yedek parça kullanmaktayız.


Playstation konsol cihazlarında zamanla oluşan arızalar temel olarak iki başlık altında toplanabilir:
• Cihaz kaynaklı yazılım veya donanımsal arızalar,
• Kullanıcı hatasından kaynaklı arızalar.
Her iki temek arıza türünde playstation cihazları, şu arızaları gösterebilmektedirler:
• Kol arızaları,
• Kasa içerisinde yer alan fan arızaları,
• Sarı ışık, kırmızı ışık, mavi ışık arızaları,
• HDMI soket değişimi,
• USB giriş arızası,
• CD okuyamama arızaları,
• Besleme arızası
• Lens değişimi,
• Ana kart arızası,
• İşlemci arızası,
• HDD değişimi,
• Wireless arızası,
• Ekrana görüntü gelmemesi ile ilgili arıza,
• Kırılım ve oyun yükleme,
• Oyun yükleme gibi işlemler İstanbul Konsol firmamızda piyasadaki en uygun fiyatlarla uzman personelimizin titiz çalışmaları ile garantili bir şekilde yapılmaktadır.