İstanbul Playstation Servis Hizmetleri

İstanbul Playstation Servis Hizmetleri

İstanbul Playstation Servis Hizmetleri
20 Aralık 2018

İstanbul Playstation Tamir Fiyatları


Ünlü Japon markası Sony’nin 1994 yılında üretip öncelikle Japonya’da daha sonra ise 1995 yılında önce Avrupa, sonrasında da Amerika’da satışa sunmuş olduğu Playstation konsol oyun cihazları, piyasaya ilk çıktığı günden günümüze kadar geçen 25 yıl boyunca 4 farklı sürüm piyasaya çıkartmıştır. 4 farklı versiyondan 25 yıl boyunca toplamda 400 milyonu geçen satış rakamlarıyla dünyanın her bir tarafında geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır.


Playstation cihazları, zamanla kullanıldıkça belirli dönemlerde arızalanabilmektedir. Toplamda 400 milyonu geçmiş olan bir markanın cihazlarının da dünya genelinde yaygın bir servis ağının olması gayet normaldir. Ancak bir de fırsat düşkünü olanlar vardır ki, bunların herhangi bir servis ehliyeti yoktur. Bunların sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur. Bunların uygulamış olduğu fiyatlar da işçilik de müşteriyi mağdur edecek cinstendir. Dolayısıyla kurumsal kimliği olan yetkili teknik servislere yönelmeniz hem cebiniz hem de cihazınızı uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz açısından büyük önem taşımaktadır. İstanbul Playstation Tamir Fiyatları, bütün yetkili teknik servislerde aynı olmasına rağmen, biz İstanbul Konsol firması olarak müşteri memnuniyetine her şeyden fazla önem verdiğimizden ötürü; müşterimize piyasada en uygun fiyatlara en kaliteli hizmetleri sunmaktayız.
Kimi teknik servisler; onarım maliyetini uyguna getirebilmek için, yedek parçadan yan sanayi ürünlerini kullanmakta, fakat normal tamir ücreti almaktadırlar. Siz değerli müşterilerimizi bu konuda uyarmayı kendimize bir vazife görüyoruz. Halbuki biz kurumsal bir firma olarak, yedek parça değişimi gereken cihazlarda müşteri onayını alarak ücreti mukabilinde orijinal yedek parça kullanmamıza rağmen, yine de piyasada en uygun onarım İstanbul Playstation Tamir Fiyatlarını, üstelik %100 garantili olarak sunuyoruz.


Playstation cihazları, birçok parçanın bileşimiyle ortaya çıkan bir ürün olması nedeniyle, zamanla değişik değişik arızalar çıkartabilmekte olduğundan, servis fiyatları da bu bağlamda değişiklik göstermektedir. Örneğin bir yazılım güncellemesinin servis fiyatı ile ana kart değişiminin fiyatı arasında ciddi bir fark oluşturmaktadır. Bazı firmalar, arızanın cinsine göre bir fiyat listesi belirlemişlerdir. Aynı listeden bizde de bulunmasına rağmen biz, normal listenin altında bir fiyat uygulaması yaparak müşterimizi hem parasal hem de garantili işçilik olarak memnun ediyoruz.